NL  FR 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
INSIDER CONNECT
INSCHRIJVEN
DEELNEMERS
MACHINES
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
  
 Onderstaand vindt u de lijst van de reeds geregistreerde spelers voor het BFK 2024. Het maximum aantal toegelaten spelers voor het hoofdtoernooi is 130. Dames 20 en jeugd 30. Iedere registratie hoger dan dit komt dus automatisch op de reservelijst. Bij annulatie/niet betalen van inschrijving van spelers uit de eerste 130 worden de personen van de reservelijst gecontacteerd. (Annulatie met terugbetaling is mogelijk tot max 7 dagen voor aanvang van het BFK.)

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaaldTimeSlot
001David Deturck IFPAHeuleBE8-1-2024J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
002Mathias Leurs IFPAOostendeBE29-1-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
003Evert BrochezSint-NiklaasBE29-1-2024J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
004Mario Vercauteren IFPASint-NiklaasBE29-1-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
005Jelle Vandamme IFPASint-NiklaasBE29-1-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
006Pascal Leroy IFPAGentBE29-1-2024E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
007Tom Geneyn IFPATorhoutBE29-1-2024E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
008Dennis Verleyen IFPAWetterenBE29-1-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
009Lieven Engelbeen IFPAEkeBE29-1-2024 E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
010Timber Engelbeen IFPAEke-nazarethBE29-1-2024E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
011Joren Engelbeen IFPAEkeBE29-1-2024 E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
012Jos Deboosere IFPAKortrijkBE29-1-2024 E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
013Steven Demets IFPAVilvoordeBE29-1-2024 B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
014Glenn Verhoosele IFPAEkeBE29-1-2024 E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
015Steven Quintijn IFPAVlekkemBE29-1-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
016Emile Quintijn IFPAVlekkemBE29-1-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
017Louis Quintijn IFPAVlekkemBE29-1-2024J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
018Pascal Van Wonterghem IFPADeinzeBE29-1-2024J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
019Deturck LouisHeuleBE29-1-2024 J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
020Korben Van Wonterghem IFPADeinzeBE30-1-2024J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
021Sander Van Wonterghem IFPADeinzeBE30-1-2024E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
022Olivier Leurs IFPALeffingeBE31-1-2024 B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
023Peter Van den Bergh IFPASchotenBE31-1-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
024Joeri StroobantsKapellen BE1-2-2024E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
025Harry van TubergenWilrijkBE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
026Fabrice SpronckSaint-NicolasBE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
027Edwin BaelenWevelgemBE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
028Kevin Vanthuyne IFPASint-AmandsbergBE1-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
029Dieter BouckaertMoorseleBE1-2-2024 J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
030FABRICE RENNOIRBRAINE-L'ALLEUDBE1-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
031Kristof De BosscherdeinzeBE1-2-2024E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
032Dirk Amelinckx IFPALembeekBE1-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
033Lesly DelalleauBorsbekeBE1-2-2024E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
034Daan Rosvelds  IFPAOpvelp BE1-2-2024 I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
035Joachim De Vos IFPAAalstBE1-2-2024 C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
036Peter Van de Veire IFPAWachtebekeBE1-2-2024 J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
037Vincent CHARDOME IFPAKieldrechtBE1-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
038Stefan Cosyn IFPAKnokke-HeistBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
039Nico RosveldsOpvelpBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
040Alexandre Vanden WegheHuiseBE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
041Calogero PollicinoSeraingBE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
042bouckaert pieterwevelgemBE1-2-2024 J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
043Luc Goovaerts Steenokkerzeel BE1-2-2024B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
044Sebbe Van de Veire IFPAWachtebekeBE1-2-2024 J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
045Ken Casteleyn IFPAHaasdonkBE1-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
046Dirk BoxstaeleOombergenBE1-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
047Tomas LernoSint-NiklaasBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
048Giancarlo Rossetti Verlaine BE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
049stijn Pauwelssint niklaasBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
050Bart Moeyens2950?KapellenBE1-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
051Koen Lauwaert IFPAIchtegem BE1-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
052Joeri Van de veldeKalfortBE1-2-2024E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
053Eric Houtteman IFPAHeistBE1-2-2024 B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
054Olivier Renders IFPACharleroi BE1-2-2024J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
055Baert Jeroen IFPAGentBE1-2-2024 B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
056Sam Van praetBornem BE1-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
057Dumont BernardMarche en FamenneBE1-2-2024 E: Battle Zone 13-14u / Retro Arena 18-19u
058Carl Bierkens IFPAKalmthoutBE1-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
059Laurent Ameye IFPAWervikBE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
060Jeroen KennisHingeneBE1-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
061Didier Dujardin IFPABeerveldeBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
062wim lootens IFPAEineBE1-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
063JEAN-MARC PAULSchaarbeekBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
064Jorn Dujardin Lochristi BE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
065Bjorn Debrabandere IFPAWervikBE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
066Nicky De mildeHaaltertBE1-2-2024B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
067Bart SuykensOppuursBE1-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
068Romain Wilem IFPALiègeBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
069Guy Wilem IFPALiègeBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
070Jonas Van PraetSteendorpBE1-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
071Steven MeeussenWommelgemBE1-2-2024J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
072Kevin Roelants IFPABurchtBE1-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
073Geert Raes IFPANederhasselt BE1-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
074Axel Vercauteren IFPABazelBE1-2-2024 C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
075Yvan Raets IFPAstabroekBE1-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
076Nico Claus IFPABazelBE1-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
077Joël WOZNIAK  IFPALiège BE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
078Wiebe De BorgerBornemBE1-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
079Sam DerademaekerBornemBE1-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
080Joris Van PellicomSint-NiklaasBE1-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
081bernard zanellatilleurBE1-2-2024I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u
082Raymond Hordies IFPAChastreBE1-2-2024B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
083Ivan Geentjens TurnhoutBE1-2-2024 J: Battle Zone 18-19u / Retro Arena 13-14u
084Anthony Struelens IFPASint-NiklaasBE1-2-2024B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
085Danny Van PellicomBornemBE1-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
086Filip BrusselmansSint-NiklaasBE1-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
087Dirk De GrooteAntwerpen HobokenBE1-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
088Jurgen Van der donckt IFPASint-niklaasBE1-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
089dominique de cock IFPABrayBE2-2-2024D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
090Vermeire RegisLembergeBE2-2-2024B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
091Lemey MaartenIzzegemBE2-2-2024C: Battle Zone 11-12u / Retro Arena 16-17u
092Timmy De MeeterAsseBE2-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
093Peter AdriaensMolenbeek BE2-2-2024 B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
094Pascal Forneville IFPALokerenBE2-2-2024B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
095Jasper De Vos  IFPAAalstBE2-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
096François de Wrangel  IFPALasneBE2-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
097Peter GouwyWestkerkeBE2-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
098Marnix Goethals  IFPATorhoutBE2-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
099Nick Van vosselTemseBE2-2-2024B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
100Floren Bode IFPAEgemBE2-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
101frank baeyensberlareBE3-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
102ben de permentier berlare BE3-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
103Geert Versieck8340 DammeBE3-2-2024 B: Battle Zone 10-11u / Retro Arena 15-16u
104Laurens Verwaetermeulen IFPAGentBE3-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
105Manuel DellisseRonseBE3-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
106Vincent BaelenpoperingeBE3-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
107schelfhout gauthierVarsenareBE3-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
108Timmy NysLokerenBE3-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
109Bart KeuppensBrechtBE3-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
110Arno Hente IFPAGentBE4-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
111Lowie Minne9031BE4-2-2024 F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
112Chris LeroyLeffinge BE4-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
113Wouter VinckierGrimbergenBE4-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
114Thomas Van Clapdorp IFPASint-NiklaasBE4-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
115Kris Van Clapdorp IFPASint-NiklaasBE4-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
116Bram Van Doren Oppuurs BE4-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
117Michael Moortgat OppuursBE4-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
118Jens Van GaverGentBE4-2-2024G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
119David Carboneras Gomez WervikBE4-2-2024 G: Battle Zone 15-16u / Retro Arena 10-11u
120Anthony Croes-LacroixS-J-MolenbeekBE4-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
121Sven IvensSint-Amands BE5-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
122Robert MuyshondtWilrijkBE5-2-2024A: Battle Zone 09-10u / Retro Arena 14-15u
123Buysen EricKapellenBE5-2-2024 H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
124Christophe LeroyAalstBE5-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
125Bart VyveyLichtervelde BE6-2-2024F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
126Jean Philippe Legrand IFPADisonBE6-2-2024H: Battle Zone 16-17u / Retro Arena 11-12u
127Koenraad DhaezegentBE11-2-2024 F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
128Rob Breyne IFPAGentBE18-2-2024 F: Battle Zone 14-15u / Retro Arena 09-10u
129Axel DeleninDergneauBE25-2-2024 D: Battle Zone 12-13u / Retro Arena 17-18u
130Erwin Louwagie Oostende BE29-2-2024 I: Battle Zone 17-18u / Retro Arena 12-13u

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaald
301Kaylee "Quinny" Andreas Maria IFPALeffingeBE31-1-2024 
302Lene AndersenSint-NiklaasBE31-1-2024 
303Riana Van Goethem IFPAHaasdonkBE31-1-2024 
304Cinthya Messiaen IFPARekkemBE31-1-2024
305Petra Uyttenhove IFPAKnokke-HeistBE1-2-2024
306Lesley BeeckmanOombergen BE1-2-2024
307Lembrechts KellyKapellen BE1-2-2024
308Baugnee AxellleMarche en FamenneBE1-2-2024 
309Jelke BoelBornem BE1-2-2024
310Martine Van den HauweHaaltertBE1-2-2024
311Machteld DecloedtBeerveldeBE1-2-2024
312Lotte Dujardin Lochristi BE1-2-2024 
313Tanya Sohier IFPAWervikBE1-2-2024
314Anke BaeyensWommelgemBE1-2-2024
315Ines Cooremans  IFPAAffligem BE2-2-2024
316Sofie KeuppensBrechtBE3-2-2024
317Chelsey Van Driessche IFPABeverenBE4-2-2024
318Isabel Van Schil IFPASint-NiklaasBE4-2-2024
319Donna WoutersGentBE4-2-2024
320An-Sofie SmedtsGentBE4-2-2024
321Sharis Dewulf Lichtervelde BE6-2-2024
322De Malsche HellenHammeBE8-2-2024
323Evelien CrevitsIzzegemBE11-2-2024 
324Sanne De clerck IFPASint-Niklaas BE11-2-2024 
325Joline Van AsscheSint-NiklaasBE11-2-2024 

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaald
401Deturck MathisHeuleBE29-1-2024
402de bosscher emiledeinzeBE1-2-2024
403Roan DelalleauBorsbekeBE1-2-2024
404Gilles Vanden WegheHusieBE1-2-2024
405Vince DelalleauBorsbekeBE1-2-2024
406Xeno StroobantsKapellen BE1-2-2024
407Amandine AmeyeWervikBE1-2-2024
408Boaz Amelynck PassendaleBE2-2-2024
409Victor AartsDenderleeuwBE2-2-2024
410Leon DeturckHeuleBE8-2-2024


Copyright BFB    2012-2019