NL  FR 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
GCS
UITSLAGEN
DEELNEMERS
LIVESTREAM
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
JEUGDUPDATE + REGISTRATION 01/02/2017!


  
 Onderstaand vindt u de lijst van de reeds geregistreerde spelers voor het BFK 2017.Het maximum aantal toegelaten spelers voor het hoofdtoernooi is 120. Iedere registratie hoger dan 120 komt dus automatisch op de reservelijst. Bij annulatie/niet betalen van inschrijving van spelers uit de eerste 120 worden de personen van de reservelijst gecontacteerd. (Annulatie met terugbetaling is mogelijk tot max 1 week voor aanvang van het BFK.)

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaaldTimeSlot
001David Deturck IFPALauweBE30-1-2017I: 17-18u
002Evert Brochez IFPASint-NiklaasBE30-1-2017A: 09-10u
003Lieven Engelbeen IFPAEkeBE30-1-2017H: 16-17u
004Pascal Van Wonterghem IFPADeinzeBE30-1-2017F: 14-15u
005Pascal Leroy IFPAGentBE30-1-2017J: 18-19u
006Tom Geneyn IFPATorhoutBE30-1-2017G: 15-16u
007Glenn Verhoosele IFPAEkeBE30-1-2017G: 15-16u
008Steven Quintijn IFPAVlekkemBE30-1-2017F: 14-15u
009Jos Deboosere IFPAKortrijkBE30-1-2017I: 17-18u
010Steven Demets IFPAVilvoordeBE30-1-2017E: 13-14u
011Koen Willocx IFPA-BE30-1-2017B: 10-11u
012david van balen IFPAnivellesBE1-2-2017G: 15-16u
013dominique de cockbrayBE1-2-2017J: 18-19u
014christophe leroyternatBE1-2-2017J: 18-19u
015Rob BreyneGentBE1-2-2017D: 12-13u
016olivier renderscharleroiBE1-2-2017J: 18-19u
017Joeri StroobantsKapellenBE1-2-2017J: 18-19u
018ruben dubelloynieuwkerken waasBE1-2-2017F: 14-15u
019Anthony Croes-LacroixBrusselBE1-2-2017H: 16-17u
020christoph d'hanenstemseBE1-2-2017F: 14-15u
021Joël WOZNIAK IFPALiegeBE1-2-2017J: 18-19u
022Kris Van CladorpSint - NiklaasBE1-2-2017A: 09-10u
023Eric AndriesBraineBE1-2-2017J: 18-19u
024Patrice LuwelVorstBE1-2-2017B: 10-11u
025michel rorive IFPAliègeBE1-2-2017H: 16-17u
026didier thairetsint pieters leeuwBE1-2-2017J: 18-19u
027Nick Van VosselTemseBE1-2-2017B: 10-11u
028François de Wrangel WalhainBE1-2-2017C: 11-12u
029anthony zafirovnivellesBE1-2-2017G: 15-16u
030Romain WilemLiègeBE1-2-2017E: 13-14u
031anthony rorive IFPAliègeBE1-2-2017H: 16-17u
032Luc GoovaertsVilvoordeBE1-2-2017J: 18-19u
033BOIY DIEGObaalBE1-2-2017F: 14-15u
034Sven Elskens IFPAWalem - MechelenBE1-2-2017G: 15-16u
035Guy WilemLiègeBE1-2-2017E: 13-14u
036Bernard Dumont IFPABruxellesBE1-2-2017J: 18-19u
037David Bogaert IFPAREKKEMBE1-2-2017G: 15-16u
038Jochen LiekensKortenbergBE1-2-2017E: 13-14u
039Maarten LemeyIzegemBE1-2-2017F: 14-15u
040wouter willemsmuizenBE1-2-2017G: 15-16u
041Senne GorrisHeist-op-den-BergBE1-2-2017E: 13-14u
042Thim VandecauterGanshorenBE1-2-2017C: 11-12u
043Dieter BouckaertmoorseleBE1-2-2017H: 16-17u
044gerald bruneelcharleroiBE1-2-2017J: 18-19u
045Ollivier FrancqTorhout BE1-2-2017J: 18-19u
046Lesly DelalleauBorsbekeBE1-2-2017B: 10-11u
047Guillaume RooxWinkseleBE1-2-2017B: 10-11u
048Bart Vyvey IFPALichterveldeBE1-2-2017D: 12-13u
049Joachim Reniers IFPAGeelBE1-2-2017I: 17-18u
050Mario Vandermeulen IFPALeuvenBE1-2-2017I: 17-18u
051Fred Van den bosch IFPADuffelBE1-2-2017B: 10-11u
052Pieter-Jan De CoomanHombeekBE1-2-2017C: 11-12u
053Philippe De CoomanOordegemBE1-2-2017C: 11-12u
054Vincent DeboKortrijkBE1-2-2017G: 15-16u
055Gert HouthaeveLauweBE1-2-2017I: 17-18u
056Dirk De GrooteAntwerpen BE1-2-2017G: 15-16u
057Jean-Marc PAULBruxellesBE1-2-2017G: 15-16u
058Edwin BaelenWevelgemBE1-2-2017H: 16-17u
059Fabrice SpronckLiègeBE1-2-2017H: 16-17u
060Calogero PollicinoLiègeBE1-2-2017H: 16-17u
061Bart Soenen Lauwe BE1-2-2017F: 14-15u
062Giancarlo RossettiLiègeBE1-2-2017H: 16-17u
063Franck BaudonLiègeBE1-2-2017H: 16-17u
064bouckaert pietermoorseleBE1-2-2017H: 16-17u
065Tim VlaeminckSchorisseBE1-2-2017F: 14-15u
066Pascal GevaertRonseBE1-2-2017F: 14-15u
067Ivan GeentjensTurnhoutBE1-2-2017H: 16-17u
068Piet WillemsDeinzeBE1-2-2017E: 13-14u
069benny de clercqstekeneBE1-2-2017E: 13-14u
070Steven De MaerKessel-LoBE1-2-2017I: 17-18u
071Mario VercauterenSint-niklaasBE1-2-2017F: 14-15u
072Damien DumontWervikBE1-2-2017I: 17-18u
073Steven MeeussenWommelgemBE1-2-2017I: 17-18u
074Bart KeuppensBrechtBE1-2-2017E: 13-14u
075Thomas BogaertsTemseBE1-2-2017F: 14-15u
076Leurs Mathias IFPAOostendeBE1-2-2017A: 09-10u
077Didier DujardinBeerveldeBE1-2-2017I: 17-18u
078Olivier Leurs IFPALeffingeBE1-2-2017A: 09-10u
079Dennis VerleyenWetterenBE1-2-2017C: 11-12u
080Gert HammelWetterenBE1-2-2017C: 11-12u
081Yves BruynseelsOostendeBE1-2-2017I: 17-18u
082Tim Brouns IFPAoostendeBE1-2-2017I: 17-18u
083Steven DevliegerSlijpeBE1-2-2017I: 17-18u
084Oliver VandenabeeleLefingeBE1-2-2017E: 13-14u
085Thierry LecomteCourcellesBE1-2-2017E: 13-14u
086Jens VercruyssenScheldewindekeBE1-2-2017E: 13-14u
087Jochen Jaspers IFPABilzenBE1-2-2017D: 12-13u
088Dimitri De Coussemaker IFPAOudenaardeBE1-2-2017G: 15-16u
089Erwin SimonsSint-Agatha-BerchemBE1-2-2017C: 11-12u
090Alexis CossementJemeppe-sur-SambreBE1-2-2017D: 12-13u
091Vincent CHARDOME IFPAKieldrechtBE1-2-2017D: 12-13u
092Christoph ScholteOordegemBE1-2-2017D: 12-13u
093Harry van TubergenDeurneBE1-2-2017D: 12-13u
094Eric Houtteman IFPAKnokke-HeistBE2-2-2017B: 10-11u
095Timmy De MeeterAsseBE2-2-2017C: 11-12u
096Kevin Roelants IFPABurchtBE2-2-2017D: 12-13u
097Michel DevulderBruxellesBE2-2-2017D: 12-13u
098Michel jr DevulderBruxelles BE2-2-2017D: 12-13u
099Philippe Boeteman BruxellesBE2-2-2017D: 12-13u
100Robert MuyshondtWilrijkBE3-2-2017G: 15-16u
101Peter Van den BerghBeverenBE3-2-2017C: 11-12u
102Rudi VandermeulenBelseleBE3-2-2017B: 10-11u
103Nico RosveldsOpvelpBE3-2-2017B: 10-11u
104Marnix GoethalsTorhoutBE4-2-2017B: 10-11u
105Frederik AmpeDeinzeBE4-2-2017B: 10-11u
106jonathan gailletharelbekeBE4-2-2017B: 10-11u
107John NaessensIzegemBE4-2-2017A: 09-10u
108Geert Van den BogaertHolsbeekBE5-2-2017A: 09-10u
109David LingierDeerlijkBE5-2-2017A: 09-10u
110André de SchepperStabroekBE5-2-2017A: 09-10u
111Anthony StruelensSint-NiklaasBE6-2-2017A: 09-10u
112Carl BierkensKalmthoutBE6-2-2017C: 11-12u
113Gie BierkensKalmthoutBE6-2-2017C: 11-12u
114Bert Van HesscheIngelmunster BE7-2-2017A: 09-10u
115tommy machado IFPAAntwerpenBE8-2-2017E: 13-14u
116Tomas LernoSint-NiklaasBE9-2-2017D: 12-13u
117Sam Van PraetOppuursBE9-2-2017C: 11-12u
118Helsen Yuri IFPAZwijndrechtBE10-2-2017A: 09-10u
119Denis CUYPERS IFPALiègeBE13-2-2017 A: 09-10u
120Nico ClausBazelBE16-2-2017F: 14-15u
121Peter Verlinden (Reserve)MortselBE20-2-2017 A: 09-10u
122Hendrik Allegaert IFPA (Reserve)HeverBE25-2-2017C: 11-12u
123David Carboneras Gomez (Reserve)WervikBE6-3-2017 NVT - N/A
124jeroen kennis (Reserve)hingeneBE13-3-2017 NVT - N/A
125Joeri Van de Velde (Reserve)Sint-AmandsBE13-3-2017 NVT - N/A
126Arno Roca (Reserve)NielBE4-4-2017 NVT - N/A
127Tom Tondeleir (Reserve)WetterenBE9-4-2017 NVT - N/A

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaald
301amelia van balen IFPAnivellesBE1-2-2017
302Kelly LembrechtsKapellenBE1-2-2017
303mieke de smetnieuwkerken waasBE1-2-2017
304wils birgitbaalBE1-2-2017
305Isabel Van SchilSint - NiklaasBE1-2-2017
306Mie BollaertTemseBE1-2-2017
307Cinthya Messiaen IFPARekkemBE1-2-2017
308Evelien CrevitsIzegemBE1-2-2017
309Sharis Dewulf IFPALichterveldeBE1-2-2017
310Desot Evelyne IFPADuffelBE1-2-2017
311Tiny De bieLierBE1-2-2017
312Baeyens AnkeWommelgemBE1-2-2017
313Machteld DecloedtBeerveldeBE1-2-2017
314Lene ANDERSENKieldrechtBE1-2-2017
315Evelien HendrickxHolsbeekBE5-2-2017
316Marijke AlmeidaAntwerpenBE12-2-2017
317Cindy Van GeelBazelBE16-2-2017
318Ann VerbercktMortselBE13-4-2017 

    
NrAchternaamGemeenteLandDatumBetaald
401finn d'hanenstemseBE1-2-2017
402siebe dubelloynieuwkerken waasBE1-2-2017
403joppe d'hanenstemseBE1-2-2017
404Thomas Van ClapdorpSint - NiklaasBE1-2-2017
405elle kempeneersbaalBE1-2-2017
406loeke dubelloynieuwkerken waasBE1-2-2017
407Louis DeturckLauweBE1-2-2017
408Mathis DeturckLauweBE1-2-2017
409Matteo VandecauterGanshorenBE1-2-2017
410Vince DelalleauBorsbekeBE1-2-2017
411Roan DelalleauBorsbekeBE1-2-2017
412Wout WillemsDeinzeBE1-2-2017
413Niels WillemsDeinzeBE1-2-2017
414Juna VlaeminckSchorisseBE1-2-2017
415Jits VlaeminckSchorisseBE1-2-2017
416Sofie KeuppensBrechtBE1-2-2017
417Jill BogaertsTemseBE1-2-2017
418Jorn DujardinBeerveldeBE1-2-2017
419Lotte DujardinBeerveldeBE1-2-2017
420Sim SimonsSint-Agatha-BerchemBE1-2-2017
421Artho van HalDestelbergenBE2-2-2017
422Korben Van WonterghemDeinzeBE3-2-2017
423Lotte Van WonterghemDeinzeBE3-2-2017
424Sander Van WonterghemDeinzeBE3-2-2017
425Daan RosveldsOpvelpBE3-2-2017
426Robbe RosveldsOpvelpBE3-2-2017
427Han AmpeDeinzeBE4-2-2017
428teo gailletharelbekeBE4-2-2017
429Léon DeboosereKortrijkBE4-2-2017
430Jasper OpperdoesHerentBE6-2-2017
431Emile QuintijnVlekkemBE7-2-2017
432Louis QuintijnVlekkemBE7-2-2017
433Axel Vercauteren BazelBE16-2-2017
434Joren EngelbeenEkeBE20-2-2017
435Timber EngelbeenEkeBE20-2-2017
436Mette TiestersOpvelpBE20-2-2017
437Owen CroesNosseghemBE20-3-2017
438Niels De CoussemakerOudenaardeBE28-3-2017
439Milan VerhooseleEkeBE13-4-2017 


Copyright BFB    2012-2017